0kikuty2

Oryginalny system ogrzewania pomieszczeń

Sposobów na ogrzewanie pomieszczeń jest wiele. Wszystkie jednak standardowe, bardzo dobrze każdemu znane. Są jednak na rynku dostępne również i inne rozwiązania, które zdecydowanie różnią się od tych klasycznych. Jednymi z nich są obrazy grzewcze, a więc forma ogrzewania, która występuje na ścianie w postaci obrazu. Wydawałoby się mało realistyczne, aby obraz dawał ciepło, ale tak właśnie jest.
Poprzez podczerwień, która jest niewidoczna, nagrzewają się wszystkie przedmioty będące w zasięgu takiego obrazu. Ponadto, podczerwień wysyła ciepło również bezpośrednio na każdą osobę, sprawiając, że ta automatycznie i od razu po włączeniu urządzenia odczuwa wzrost temperatury. Te nowoczesne produkty, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem wybierane są przez naszych klientów, ceniących sobie wygodę, oszczędność i nade wszystko oryginalność w pełni.

Jak powstają obrazy grzewcze?

Naszym klientom oferujemy nowoczesny, ale bardzo funkcjonalny obraz grzewczy. Co więcej, jest to maksymalnie zindywidualizowane rozwiązanie. Dlaczego? Ponieważ mogą Państwo samodzielnie wybrać plik graficzny, który ma się znaleźć na obrazie i nam go przesłać. Dzięki temu, rozwiązanie to nie tylko pełni funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną!
Każdy więc, kto chce się zdecydować na taką formę ogrzewania, decyduje się na konkretne obrazy, które znajdą się na ścianach jego domu, mieszkania, biura, czy też innego budynku użytkowego. Gdy już wybiorą Państwo swój wzór, rozpoczyna się proces produkcji obrazu, którego podstawą jest specjalne, hartowane szkło. Obraz może być docelowo zamontowany w estetycznej ramce, lub też bez niej, w zależności od indywidualnych upodobań. Jeśli obraz jest szklany, ramka jest koniecznością.
Odpowiedni panel grzewczy sprawia, że obraz powieszony na ścianie w danym miejscu zaczyna nagrzewać konkretny obszar, jeżeli oczywiście zostanie włączony.

0żylichówek2

Zaaranżowanie przestrzeni z obrazami grzewczymi

Dzięki temu, że wybór możliwości jest naprawdę ogromny, każdy, kto chciałby zdecydować się na obrazy grzewcze z pewnością znajdzie wzór, który idealnie będzie się wkomponowywał w daną przestrzeń, nie zaburzając jednocześnie jej koncepcji. Wzory czarno-białe lub kolorowe, pejzaże, wizerunki ludzi, abstrakcje – tak naprawdę wszystko to, czego chce klient, może na takim obrazie grzewczym się znaleźć.
W ostatnim czasie niezwykle popularne stały się ręcznie malowane obrazy na panelu (nie jest to panel szklany), przy pomocy specjalnych, żaroodpornych farb. To o wiele tańsze rozwiązanie, niż nadruk na szkle.
Choć jeszcze kilka lat temu wydawałoby się nam mało realne, by obrazy dawały ciepło, dziś nowoczesność ukazuje nam zupełnie inne oblicze większości rozwiązań. Obrazy grzewcze są jednym z tych zastosowań, które choć jeszcze mało znane, wciąż odkrywane są przez nowych klientów. W nowoczesnych domach ich obecność to dziś już podstawa. Wybieramy konkretny wzór, zamawiamy opcję z ramą lub bez, wieszamy w konkretnych miejscach i cieszymy się pełnią ciepła za naprawdę małe pieniądze.