Raumthermostat digital - air condition - Raum

Jak działają panele grzewcze?

Dostępne w naszej ofercie panele grzewcze ścienne na podczerwień działają na zasadzie, które podsunęła sama natura. Słońce bowiem emituje cieplną energię dzięki promieniowaniu i dokładnie w identyczny sposób funkcjonują dostępne na niniejszej stronie grzejniki elektryczne na ścianę. Ciepło wytwarzane przez grzejnik elektryczny naścienny przejmowane jest przez przegrody, a następnie oddawane do wnętrza ze względu na różnicę potencjałów. W podobny sposób oddziałuje także słońce ogrzewające zarówno ziemię, pojazdy, drogi, czy też zabudowania, a pozyskaną energię cieplną oddaje do atmosfery. Jeżeli również i Państwo poszukują grzejników elektrycznych, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz cennik jest przystępny i atrakcyjny,

Sposób działania elektrycznych paneli grzewczych ściennych

Wszystko to oznacza, że mechanizm działania paneli elektrycznych grzewczych ściennych cechuje się o wiele większą naturalnością niż miałoby to miejsce w przypadku grzejników tradycyjnych. Rozprzestrzenianie się ciepłego powietrza poprzez konwekcję to również o wiele mniejszy komfort cieplny związany z chłodnymi podłogami, jak i nierównomiernym rozkładem temperatur w danym wnętrzu. Tymczasem grzejniki elektryczne na ścianę (naścienne), działające na podczerwień, niezależnie od tego, w jakim miejscu są zamontowane, dają gwarancję równomiernego rozkładu temperatur, co jest bardzo komfortowe. Liczne badania oraz obserwacje potwierdzają, że temperatura odczuwalna w pomieszczeniach ogrzewanych przy użyciu grzewczych paneli ściennych na podczerwień jest o mniej więcej 2 stopnie Celsjusza wyższa niż ma to miejsce w przypadku temperatury będącej wynikiem ogrzewania tradycyjnego.

0sosnowiec001

Co jeszcze warto wiedzieć o grzejnikach elektrycznych naściennych?

Elektryczny grzejnik ścienny może stać się ozdobą samą w sobie. Choć wiele osób przyzwyczaiło się do widoku wnętrz, w których to pod parapetem znaleźć można tradycyjne kaloryfery, warto zapoznać się z innymi możliwościami, takimi jak np. panele elektryczne ścienne. To właśnie one są w stanie utrzymać komfortową temperaturę bez przymusu stosowania dużych nakładów finansowych. Grzejniki elektryczne ścienne dają możliwość odmienienia każdego wnętrza, w którym się znajduje. Dla swoich Klientów przygotowaliśmy szereg ciekawych i nowoczesnych propozycji, nieustannie poszerzając swój asortyment i prezentując coraz to nowsze rodzaje urządzeń. Warto również wiedzieć, że panele grzejne można dziś umieszczać nie tylko na ścianie, ale i w wielu innych miejscach, dzięki czemu nie muszą one zwracać na siebie uwagi. Nic więc dziwnego, że grzejniki ścienne z roku na rok zyskują na popularności.

Pozostałe zalety paneli grzewczych ściennych

Co równie istotne, panele dostępne w naszej ofercie:
-dają gwarancję szybkiego oraz bezproblemowego montażu i demontażu
-dają możliwość zaprogramowania ich pod kątem naszych preferencji, dzięki czemu możemy dokładnie określić, kiedy powinny się włączać
-dają możliwość znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie
-mogą stać się nowoczesnym i cieszącym oko elementem dekoracyjnym
-dostępne są w atrakcyjnej cenie

Zapraszamy do zakupów ściennych paneli grzewczych

Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem ściennych paneli grzewczych serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wyróżnia się ona przede wszystkim atrakcyjnym cennikiem paneli, lecz nie tylko. Wszystkie nasze grzejniki naścienne powstały w oparciu o najnowsze trendy, dzięki czemu mogą stać się ozdobą samą w sobie. Jest to propozycja dedykowana najbardziej wymagającym Klientom, którzy poszukują sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań do swojego domu.