01375178445_39f2766dcb177a36242276de754a1a6e

Ogrzewanie elektryczne Twojego domu

Szukasz idealnego rozwiązania grzewczego dla Twojego nowego domu i nie chcesz przepłacać, bo już i tak zainwestowałeś dużo pieniędzy w jego budowę? Nie przejmuj się, mamy dla Ciebie bardzo dobre rozwiązanie i służymy pomocą. Wbrew panującej powszechnie opinii ogrzewanie elektryczne domu jednorodzinnego wcale nie musi się kojarzyć z wysokim rachunkami za energię elektryczną ani unoszeniem kurzu w powietrzu, co jest szczególnie niekorzystne dla alergików i astmatyków. Dodatkowo w porównaniu do systemu grzewczego opartego na węglu, czy też drewnie, nie jest uciążliwe.

Ogrzewanie elektryczne domu jednorodzinnego

Powierzchnia użytkowa w domu jednorodzinnym jest zazwyczaj dużo większa niż mieszkania w bloku. Szukanie oszczędności na kosztach ogrzewania wcale więc nie dziwi. Ogrzewanie elektryczne, polegające na przemianie energii elektrycznej w ciepło, w porównaniu rosnących cen gazu płynnego i oleju opałowego staje się rozsądną alternatywą i cieszy się coraz większą popularnością. Ogrzewanie elektryczne domu jednorodzinnego jest dobrym rozwiązaniem do ogrzania nie tylko domu czy mieszkania, ale również firm, obiektów handlowych.

To rozwiązanie ma wiele zalet. Są nimi dla przykładu ogólna dostępność do sieci elektroenergetycznej oraz niskie koszty inwestycyjne i instalacyjne – nie ma konieczności budowy kotłowni, komina czy składowania opału. Ponadto powietrze jest czyste, kurz się nie unosi, przyjazne alergikom i astmatykom. Stwarza możliwość regulacji temperatury w każdym pomieszczeniu z osobna i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Może stanowić samodzielny system grzewczy lub uzupełniający już ten istniejący.

0sosnowiec6

Stosowanie ogrzewania elektrycznego w domu jednorodzinnym

My proponujemy ogrzewanie elektryczne na podczerwień, czyli tak zwane promiennikowe. Panele grzewcze naszej firmy zasilane są energią elektryczną 230V, ale dzięki wydajnemu rozwiązaniu oddawania ciepła bywają kilkakrotnie ekonomiczniejsze od innych elektrycznych systemów grzewczych. Niejednokrotnie tańsze są w eksploatacji od centralnego ogrzewania na gaz, olej opałowy, propan butan, a przy wliczeniu kosztów pracy nawet i od ogrzewania węglowego. W panelach grzewczych wykorzystana jest technologia stworzona na wzór Słońca – na podczerwień. Ziemię bowiem ogrzewają promienie cieplne, a nie ciepłe powietrze jak w tradycyjnych systemach grzewczych.