0legnica1

Ogrzewanie elektryczne – nie takie straszne!

O ogrzewaniu elektrycznym powiedziano już wiele. Najczęściej słyszeliśmy jednak, że jego montaż wiąże się z wysokimi rachunkami, jakie przychodzi nam płacić za energię elektryczną. Czy aby na pewno musi tak być? Udowadniamy, że nie!
Sezon grzewczy to dla wielu osób powód do zmartwień i wyrzeczeń. Znamy jednak sposób na tanie ogrzewanie elektryczne i chętnie pomożemy. Panele elektryczne na podczerwień – to hasło ma znaczenie. Generują ciepło, które równomiernie rozprowadza się po całym pomieszczeniu i w przeciwieństwie do grzejnika, nie odprowadzają go jedynie pod sufit, co oznacza i tak uczucie chłodu i dyskomfortu oraz wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Czy ogrzewanie elektryczne biura może być efektywne i tanie? W praktyce wiele zależy od zastosowanej instalacji oraz taryfy za energię elektryczną – tę energooszczędną, niestandardową można przy odpowiedniej instalacji skutecznie wykorzystywać. Wtedy koszty eksploatacyjne na ogrzewanie robią się automatycznie dużo niższe. Co więcej, jako doświadczona firma dokładamy do tego jeszcze większe obniżenie kosztów dzięki zastosowaniom mniej woltowym w oferowanych panelach grzewczych.
Abyście Państwo mogli skorzystać z nowoczesnego i energooszczędnego ogrzewania elektrycznego, jesteśmy w stanie wykonać darmowe kosztorysy inwestycji oraz fachowo Państwu doradzić. Nie ukrywamy żadnych informacji, jesteśmy otwarci na Państwa pytania i wątpliwości.

Ogrzewanie biura – inwestycja, która się opłaca

Czy istnieje sposób na tanie ogrzewanie biura? Z naszą firmą i oferowanymi panelami grzewczymi! To nie tylko oszczędność przy wielu potrzebnych inwestycjach w biznesie, w szczególności na samym początku, ale także komfort bezobsługowego systemu, efektownemu, bo czasem takich paneli grzewczych można zrobić prawdziwe dzieła sztuki, zachwycające klientów, a także niesamowicie zdrowe i adekwatne do naszej współczesnej rzeczywistości.

0legnica2

Tanie ogrzewanie biura – dlaczego?

Ogrzewanie elektryczne z reguły kojarzy się z bardzo wysokimi rachunkami za prąd, których przecież nikt dostawać nie chce. My chcemy być tego zaprzeczeniem. W praktyce bowiem wiele zależy od zastosowanej instalacji oraz taryfy za energię elektryczną – tę energooszczędną, niestandardową można przy odpowiedniej instalacji skutecznie wykorzystywać. Wtedy koszty eksploatacyjne na ogrzewanie robią się automatycznie dużo niższe.
Co więcej, jako doświadczona firma dokładamy do tego jeszcze większe obniżenie kosztów dzięki zastosowaniom mniej woltowym w oferowanych panelach grzewczych. Oferowane więc przez nas rozwiązania są najlepszym potwierdzeniem, że ogrzewanie elektryczne nie musi wiązać się z w większymi wydatkami.
Należy również dodać, że zastosowanie tego typu ogrzewania w biurach jest niezwykle korzystne z punktu widzenia pracownika, jak i klienta. Dzięki nowoczesnemu i intuicyjnemu systemowi obsługi możliwa jest regulacja temperatury tak, aby każda osoba przebywająca w danym pomieszczeniu czuła się komfortowo. Nie będzie więc ani za gorąco, ani za zimno. Jest to możliwe dzięki specjalnemu panelowi umieszczonemu pod biurkiem, co umożliwia wygodne sterowanie całym systemem. W konsekwencji więc, pracownicy przebywający w odpowiedniej temperaturze są mniej narażeni na choroby i przeziębienia (zwłaszcza w okresie zimowym). Korzyści dla szefa? Równie duże! Właściciele firm oszczędzają na niższych rachunkach, znika problem wysokich opłat za ogrzewanie a w zamian znacznie podwyższa się komfort przebywania w biurowych pomieszczeniach.

Nasz sposób na oferowanie taniego ogrzewania dla biura

Nie chcemy, aby tanie ogrzewanie naszymi panelami grzewczymi dla biura było tajemnicą. Chcemy się dzielić z Państwem tym, co najlepsze możemy zaoferować. Na nasz system grzewczy nie są wymagane specjalne pozwolenia, montaż jest zdumiewająco szybki (odpadają zatem wysokie koszty robocizny) a dojazd do klienta bezpłatny. Zapraszamy do kontaktu